SOYAŞ YEMEK | Hizmetler
Yerinde Yemek Üretimi

      Çağımızda modern işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara "outsource" ederek hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadırlar. Soyaş Yemek "Yerinde Yemek Üretimi" modeli ile, Türkiye'nin değişik coğrafi bölgelerindeki büyük sanayi kuruluşlarında kurduğu uydu mutfaklarla, ilgili kuruluş çalışanlarına Evrensel kalitesinde yemek sunmaktadır.

 

 

Merkez Mutfak Destekli Yerinde Üretim

      Sınırlı "Yerinde Yemek Üretimi" yatırımı ve kadrosu ile çalışanlarına zengin çeşitli ve yüksek kaliteli menüleri ekonomik fiyatlarla sunmak isteyen orta-büyük ölçekli işletmeler için müşteri kurumun tesisindeki mutfak, Evrenseln tarafından asgari ekipman ile donatılarak, uzman elemanlar eşliğinde yalnızca ocak ve fırın yemekleri üretecek biçimde kurulur.

 

 

 

Paket Yemek Servisi

      Isıtma ve temizlik olanaklarının bulunmadığı noktalarda da müşteriye yemek hizmeti verebilme konusundaki kararlılık, "Paket Yemek" modelinin gelişmesini sağlamıştır. Paket yemek hizmetimiz; sıcak sevkiyat olanağı, bir kullanımlık malzemeler ile sunumu sayesinde çağdaş tesis ve olanaklardan uzak yörelerde bile size ve konuklarınıza ulaşmasını sağlar.